Ogórek w rodzinie!

Z przyjemnością ogłaszamy - marzenie numer 2 spełnione! Ogórek w rodzinie!

 

Czy zdarzyło Wam się kiedyś marzyć o samochodzie? Taki model z dzieciństwa, który zawsze chcieliście mieć, jeździć i cieszyć się każdą chwilą? Marzeniem Wąsa był Transporter T2 - kultowy, hipisowski ogórek. Od najmłodszych lat robił wszystko by marznie stało się faktem, zbierał pieniądze, przeglądał ogłoszenia, a od kilku lat wspólnie byliśmy też szczęśliwymi posiadaczami modelu T3.

     Dokładnie 3 miesiące temu, wieczorem zadzwonił do Wąsa Andrzej - ,,Stary obczaj szybko co Ci wysłałem" - powiedział. Andy wysłał link do serwisu z ogłoszeniami na którym był on - wymarzony samochód, kremowy VW T2. Nie zastanawiając się długo Wąs chwycił za telefon i skontaktował się z ogłoszeniodawcą, który obiecał pokazać go następnego dnia.

    Samochód marzeń. Wiedzieliśmy, że zrobimy wszystko by go kupić. Niestety samochód pokazał nam brat właściciela, a z nim samym mogliśmy skontaktować się jedynie telefonicznie. Po krótkiej rozmowie, podczas której oboje, Wąs i właściciel poczuli, że nadają na tych samych falach - Pan Krzysztof (obecny na zdjęciu po prawej stronie) zaprosił Pitera na działkę. Bez chwili zastanowienia zgodził się na wycieczkę. Rodzina była przekonana, że oszalał, ale my wiedzieliśmy że to jest to na co czekaliśmy tyle lat.

   Start: 08:00, Wąs, trzech starszych, wyluzowanych dziadków i kultowy ogórek. To była jego pierwsza podróż tym samochodem. Klimat, którego nie da się opisać słowami. Podczas kolejnych godzin pili wspólnie piwka, śmiali się, wkurzali na zmiany w nowych pokoleniach. Dobili też targu - Pan Krzysztof postanowił przekazać Ogórka w wąsate ręce. Nasz wymarzony samochód, ze wspaniała historią, od fantastycznego gościa, którego Wąs nazywa swoim ,,trzecim dziadkiem".

   Volkswagen Transporter łączy pokolenia? Nie ma na to lepszego dowodu!

Leave a comment
Comments
  • No comments found